Szczecin Tattoo Convention

Menu

APLIKACJA

Cisza i brak nowych postów na naszych kanałach może oznaczać tylko jedno - wrześniowa data Szczecin Tattoo Convention jest nieaktualna.

2021 będzie drugim z kolei rokiem, w którym największe święto tatuażu nie odbędzie się w Szczecinie. Zbyt długo musieliśmy czekać na wiele decyzji. Zaczynając od tego co z halą zamienioną w szpital i punkt szczepień, kończąc na tym jak będzie wyglądać sytuacja z COVID-em i organizacją większych imprez. Przygotowanie konwentu to miesiące pracy, których już nie mamy. W chwili obecnej nie jesteśmy w stanie podać nowej daty i miejsca wydarzenia - wciąż pozostaje tu zbyt wiele niewiadomych. Zrobimy jednak wszystko co w naszej mocy by był to ostatni taki rok, w którym pozostają nam jedynie wspomnienia poprzednich edycji i nadzieja na to, że kolejny rok i kolejna edycja imprezy wynagrodzą wszystkim tą zbyt długą przerwę.
Do zobaczenia!

Czym jest konwent?

Konwent to nic innego jak spotkanie artystów tatuażu z miłośnikami tej formy sztuki. Dla tatuatorów to rodzaj branżowych zawodów, podczas których walczą o tytuły i statuetki dla najlepszych prac w 10 kategoriach. Wygrane przywiezione z konwentów z różnych części Polski to nie tylko duma dla artysty, lecz również informacja dla klientów. Widząc w danym studiu tatuaży nagrody z konwentów możemy mieć pewność, że trafiliśmy w dobre miejsce i dobre ręce.
Dla odwiedzających, nawet tych nieposiadających jeszcze wzorów na swoim ciele, to szansa na podejrzenie pracy artystów z Polski i świata, odnalezienie tego, którego styl najbardziej nam odpowiada, porozmawianie z artystami i z modelami by zobaczyć, że nie taki tatuaż straszny jak o nim mówią, a przede wszystkim 2 dni dobrej zabawy.

Jak wziąć udział w Szczecin Tattoo Convention?

Jeżeli reprezentujesz studio tatuażu przejdź do zakładki rejestracja i postępuj zgodnie z zamieszczoną tam instrukcją. Jeżeli chcesz odwiedzić konwencję jako widz, kup bilet w przedsprzedaży w Internecie bądź na miejscu wydarzenia i korzystaj ze wszystkich przygotowanych przez nas atrakcji.

Gdzie mogę kupić bilet?

Będziemy informować o rozpoczęciu przedsprzedaży biletów. Więcej informacji w zakładce bilety: http://www.szczecintattooconvention.pl/bilety

Czy na miejscu imprezy zapłacę kartą?

Płatności za bilety będzie można dokonać kartą. Wystawcy prezentujący swoje ubrania, akcesoria, biżuterię itd. przyjmują jedynie płatności gotówkowe.

Czy bilet pozwala kilkukrotnie wchodzić i wychodzić z imprezy?

Bilet jest zamieniany na opaskę na rękę, która w zależności od zakupionej opcji (bilet jednodniowy lub dwudniowy), pozwala wchodzić i wychodzić z Konwencji wiele razy w danym dniu. Zniszczona lub zdjęta z ręki opaska jest nieważna. Opaska pozwala również brać udział w imprezach towarzyszących w tym afterparty.

Czy mogę zdjąć opaskę?

Jeśli nie chcesz już do nas wracać - tak. Jeśli chcesz brać udział w całym wydarzeniu (bądź jednym jego dniu w zależności od zakupionej opcji), a także w wydarzeniach towarzyszących w tym afterparty - konieczne jest posiadanie niezniszczonej opaski na nadgarstku.

Czy można kupić bilet na sam konwent lub same wydarzenia towarzyszące?

Na wszystkie przygotowane w ramach Szczecin Tattoo Convention atrakcje - pokazy, wystawy, przestrzeń wystawienniczą obowiązuje ten sam bilet. Kup jeden i korzystaj ze wszystkiego.

Czy muszę mieć tatuaż by wziąć udział w wydarzeniu?

Oczywiście, że nie musisz, ale obiecujemy, że po wyjściu z naszej imprezy zapragniesz by jedno z takich cudeniek pojawiło się na Twojej skórze.

Czy mogę zrobić tatuaż podczas konwencji?

Jasne. Obserwuj aktualizowaną przez nas listę wystawców i zgłaszaj się bezpośrednio do studiów, które wybierają się do Szczecina. Większość z nich poszukuje modeli.

Czy mogę zabrać z sobą dziecko?

Tak. Twoja pociecha na pewno znajdzie dla siebie u nas coś interesującego. Dzieci do lat 12 mają bezpłatne wejście na konwencję o ile przebywają pod opieką pełnoletniego opiekuna posiadającego bilet a ich wiek zostanie udokumentowany.

Czy mogę zabrać z sobą zwierzę?

Nie. Wszystko ze względu na konieczność zachowania czystości podczas tatuowania. Wyjątek stanowią psy przewodnicy, których obecność prosimy zgłaszać w informacji.

Czy na miejscu jest parking dla gości?

Tak, ale jego możliwości są ograniczone. Nie stój w korkach i skorzystaj z komunikacji miejskiej, podwiezie Cię pod same drzwi Konwentu.

Czy mogę robić zdjęcia/wnieść sprzęt foto/video?

Jeśli wykorzystujesz je na własny użytek - oczywiście, zawsze zapytaj jednak artystę bądź jego modela czy nie mają nic przeciwko. Jeśli to Twoja praca, zgłoś się do nas po akredytację i korzystaj z udogodnień dla mediów.

Czy mogę przynieść swój prowiant?

Lepiej zostaw go w domu. Na miejscu znajdziesz punkty oferujące jedzenie i picie w opcjach z mięsem i bez, z procentami i bez.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Napisz do nas: info@szczecintattookonwent.pl

Zobacz, jak było w poprzednich latach