Szczecin Tattoo Convention

Menu

Szczecin Tattoo Convention

Pytania

Czym jest konwent?

Konwent to nic innego jak spotkanie artystów tatuażu z miłośnikami tej formy sztuki. Dla tatuatorów to rodzaj branżowych zawodów, podczas których walczą o tytuły i statuetki dla najlepszych prac w 10 kategoriach. Wygrane przywiezione z konwentów z różnych części Polski to nie tylko duma dla artysty, lecz również informacja dla klientów. Widząc w danym studiu tatuaży nagrody z konwentów możemy mieć pewność, że trafiliśmy w dobre miejsce i dobre ręce.
Dla odwiedzających, nawet tych nieposiadających jeszcze wzorów na swoim ciele, to szansa na podejrzenie pracy artystów z Polski i świata, odnalezienie tego, którego styl najbardziej nam odpowiada, porozmawianie z artystami i z modelami by zobaczyć, że nie taki tatuaż straszny jak o nim mówią, a przede wszystkim 2 dni dobrej zabawy.

Jak wziąć udział w Szczecin Tattoo Convention?

Jeżeli reprezentujesz studio tatuażu przejdź do zakładki rejestracja i postępuj zgodnie z zamieszczoną tam instrukcją. Jeżeli chcesz odwiedzić konwencję jako widz, kup bilet w przedsprzedaży w Internecie bądź na miejscu wydarzenia i korzystaj ze wszystkich przygotowanych przez nas atrakcji.

Gdzie mogę kupić bilet?

Przedsprzedaż biletów będzie prowadzona w Internecie. Bilety będzie można również kupić w kasie na miejscu wydarzenia. Płatność w kasie będzie możliwa kartą.

Czy na miejscu imprezy zapłacę kartą?

Płatności za bilety będzie można dokonać kartą. Wystawcy prezentujący swoje ubrania, akcesoria, biżuterię itd. przyjmują jedynie płatności gotówkowe.

Czy bilet pozwala kilkukrotnie wchodzić i wychodzić z imprezy?

Bilet jest zamieniany na opaskę na rękę, która w zależności od zakupionej opcji (bilet jednodniowy lub dwudniowy), pozwala wchodzić i wychodzić z Konwencji wiele razy w danym dniu. Zniszczona lub zdjęta z ręki opaska jest nieważna. Opaska pozwala również brać udział w imprezach towarzyszących w tym afterparty.

Czy mogę zdjąć opaskę?

Jeśli nie chcesz już do nas wracać - tak. Jeśli chcesz brać udział w całym wydarzeniu (bądź jednym jego dniu w zależności od zakupionej opcji), a także w wydarzeniach towarzyszących w tym afterparty - konieczne jest posiadanie niezniszczonej opaski na nadgarstku.

Czy można kupić bilet na sam konwent lub same wydarzenia towarzyszące?

Na wszystkie przygotowane w ramach Szczecin Tattoo Convention atrakcje - pokazy, wystawy, przestrzeń wystawienniczą obowiązuje ten sam bilet. Kup jeden i korzystaj ze wszystkiego.

Czy muszę mieć tatuaż by wziąć udział w wydarzeniu?

Oczywiście, że nie musisz, ale obiecujemy, że po wyjściu z naszej imprezy zapragniesz by jedno z takich cudeniek pojawiło się na Twojej skórze.

Czy mogę zrobić tatuaż podczas konwencji?

Jasne. Obserwuj aktualizowaną przez nas listę wystawców i zgłaszaj się bezpośrednio do studiów, które wybierają się do Szczecina. Większość z nich poszukuje modeli.

Czy mogę zabrać z sobą dziecko?

Tak. Twoja pociecha na pewno znajdzie dla siebie u nas coś interesującego. Dzieci do lat 12 mają bezpłatne wejście na konwencję o ile przebywają pod opieką pełnoletniego opiekuna posiadającego bilet a ich wiek zostanie udokumentowany.

Czy mogę zabrać z sobą zwierzę?

Nie. Wszystko ze względu na konieczność zachowania czystości podczas tatuowania. Wyjątek stanowią psy przewodnicy, których obecność prosimy zgłaszać w informacji.

Czy na miejscu jest parking dla gości?

Tak, ale jego możliwości są ograniczone. Nie stój w korkach i skorzystaj z komunikacji miejskiej, podwiezie Cię pod same drzwi Konwentu.

Czy mogę robić zdjęcia/wnieść sprzęt foto/video?

Jeśli wykorzystujesz je na własny użytek - oczywiście, zawsze zapytaj jednak artystę bądź jego modela czy nie mają nic przeciwko. Jeśli to Twoja praca, zgłoś się do nas po akredytację i korzystaj z udogodnień dla mediów.

Czy mogę przynieść swój prowiant?

Lepiej zostaw go w domu. Na miejscu znajdziesz punkty oferujące jedzenie i picie w opcjach z mięsem i bez, z procentami i bez.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Napisz do nas: info@szczecintattookonwent.pl

Zobacz, jak było w poprzednich latach