Szczecin Tattoo Convention

Menu

Szczecin Tattoo Convention

Program

Program Szczecin Tattoo Convention 2019

Sobota Niedziela
16:00 – 17:00 Konkursy:
Tatuaż duży czarno-szary
Tatuaż mały kolorowy
16:00 – 17:30 Konkursy:
Tatuaż duży kolorowy
Tatuaż mały czarno-szary
18:30 – 20:00 Konkursy:
Tatuaż realistyczny
Dotwork/geometria
Oldschool
Tatuaż I Dnia Szczecin Tattoo Convention
18:30 – 20:00 Konkursy:
Tatuaż neotradycyjny
Tatuaż II Dnia Szczecin Tattoo Convention
The Best of Szczecin Tattoo Convention 2019

    Regulamin

    Pobierz regulamin konkursowy i opis kategorii

    Jurorzy konkursowi Szczecin Tattoo Convention 2019

  • Julia Szewczykowska Julia tatuaż ma we krwi o najmłodszych lat. Jest drugim pokoleniem tatuażystek pochodzących z Gdańska. Pod czujnym i surowym okiem swojej mamy- Dagmary Nawikas-Misiuk zgłębiała tajniki zawodu. W zdominowanej przez mężczyzn branży wyróżnia się na polskiej scenie tatuażu nie tylko charakterem ale przede wszystkim warsztatem i najpiękniejszym zwierzyńcem utrwalonym na ludzkiej skórze. Julia tatuuje od 7 lat, porusza się w stylistyce neotradycyjnej i dotwork. Eksperymentuje z grafiką i w bardzo ciekawy sposób portretuje naturę. Od kilku miesięcy współtworzy studio Uroki na Warszawskim Powiślu.

  • Leszek Jasina Jego przygoda z tatuażem zaczęła się w 1995r. kiedy to wspólnie z drugim znakomitym tatuatorem Sebastianem Abramczukiem otworzył Studio Tatuażu Gonzo. Studio funkcjonuje do dnia dzisiejszego i jest znane z rzetelności i bardzo wysokiego poziomu merytorycznego i artystycznego. Leszek jest jednym z prekursorów stylu biomechanika. Jego prace charakteryzują się pewną linią, bardzo dobrym odwzorowaniem rysunków, które najczęściej sam zaprojektował, a także bardzo wysokim stopniem artyzmu. Dzięki temu jest zdobywcą wielu nagród na konwentach krajowych i zagranicznych. Od pewnego czasu jest jurorem na konwentach tatuażu. Przede wszystkim jednak Leszek kocha tatuaż.

  • Dzikson Wildstyle Tattoo To artysta z Sopotu który żyje pod hasłem "Why not?" W swoim nowym studio remiksuje realizm z czym tylko ma ochotę, zero ograniczeń - po prostu Dziksonstyle. Artysta odnajduje harmonię między porządkiem, a chaosem. Jego tatuaże wyróżniają się, bo są nieoczekiwane. Zaciera granice pomiędzy stylami sztuki i zachęca innych do eksperymentów.

Rejestracja

Chcesz stać się częścią tego wyjątkowego wydarzenia? Zarezerwuj boks na Szczecin Tattoo Convention już dziś. Dołącz do nas