Szczecin Tattoo Convention

Menu

Szczecin Tattoo Convention

Kategorie konkursowe

Kategorie konkursowe:

 1. Tatuaż mały czarno-szary
 2. Tatuaż duży czarno-szary
 3. Tatuaż mały kolor
 4. Tatuaż duży kolor
 1. Tatuaż I dnia konwentu
 2. Tatuaż II dnia konwentu
 3. Tatuaż realistyczny
 4. Tatuaż neotradycyjny
 1. Tatuaż tradycyjny
 2. Tatuaż o tematyce filmowej/komiksowej
 3. Tatuaż graficzny/geometryczny
Regulamin

Prace artystów oceniać będzie międzynarodowe jury w składzie:

Anabi, ANABI-TATTOO

Anabi jest pochodzącym ze Szczecina Artystą Tatuażu europejskiego formatu. Od początku stawiał sobie wygórowane cele, otwierajac pod koniec 2007 roku studio tatuażu autorskiego ANABI-TATTOO, które jako pierwsze w Polsce, od początku istnienia nie oferowało żadnych katalogów a każdy motyw był indywidualnie omawiany, by każdy klient mógł się cieszyć niepowtarzalnie przygotowanym wzorem. Włożone serce, praca i ogromne zaangażowanie zaowocowało tym, że w ciągu zaledwie pierwszych 5 lat prowadzenia studia na swoim koncie miał już wiele sukcesów. Zdobył dziesiątki nagród, nie tylko na ogólnopolskich ale przede wszystkim na największych i najbardziej prestiżowych międzynarodowych festiwalach tatuażu.

Krzysztof Sawicki, Saveetat Tattoo Studio

Tatuażem zajmuję się od blisko 18lat. Trudno powiedzieć i jednoznacznie określić kiedy ta dziedzina moich zainteresowań stała się częścią mojego życia i od hobby stała się moim sposobem na życie. Tym samym moje profesjonalne podejście do tatuowania ewoluowało z latami i każdy następny krok powodował iż myślałem, że wcześniejsze poczynania były niewłaściwe. Rok za rokiem nabieram też dystansu do przeszłości, to mnie uszczęśliwia i pozwala spojrzeć na wszystko trzeźwym okiem, te kroki były potrzebne aby znaleźć się w tym miejscu, w którym obecnie znajdują się moje ręce i ich maszyny. Tatuaż sam również zmienia się z latami, dumny jestem z tego, że jestem obserwatorem tego niesamowitego rozwoju. Sam natomiast pozostawiłem realizm dla ambitniejszego moim zdaniem samokształcenia i rozwoju techniki, którą określiłem jako "trashlines".

Miro Pridal, Revolt.ink Tattoo Atelier

To artysta tatuażu z Czech, który swoją karierę w tatuażu zaczynał jako graficiarz. Obecnie prowadzi warsztat Atelier Revolt.ink w Brnie i jest organizatorem Konwencji "Tattoo Grand Prix Brno". Ma 17 lat doświadczenia w tatuażu, z czego 10 pracując w USA. Regularnie jest gościem w Wielkiej Brytanii, Danii i Czechach. W pracach skupia się głównie na dużych realistycznych tatuażach, jego styl najlepiej pokazuje ilość wykonanych przez niego prac. Świadectwem pracy Miro jest również kolekcja nagród z konwencji tatuażu na całym świecie.

Zobacz, jak było w poprzednich latach